Ispaniškas dvidešimt vienas

Ispaniškas dvidešimt vienas, internetiniai lošimai


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Žaiskite „Ispaniškas dvidešimt vienas“, kad laimėtumėte tikrų pinigų internetiniame kazino „Optibet“.
Žaiskite

Jeigu jus domina žaidimas „Dvidešimt vienas“, bet klasikinė jo versija jūsų netraukia, galima rinktis iš daugybės alternatyvų. Vienas iš populiariausių pasirinkimų – „Ispaniškas dvidešimt vienas“. Šis žaidimas itin populiarus dėl to, kad žaidėjui tenka gana didelė tikimybė laimėti, nes krupjė laikosi gana žemos taškų ribos.

Jeigu norite žaisti internete, „Microgaming“ yra sukūrusi internetinę „Ispaniško dvidešimt vieno“ versiją. Tai įprastinis „Ispaniškas dvidešimt vienas“ perkeltas į internetinę aplinką. Žinoma, žaidimas žaidžiamas 8 ispaniškų kortų malkomis, kurias sudaro po 48 kortas. Malkose nėra keturių dešimtakių. Šis žaidimo variantas patrauklus tuo, kad jūsų 21 visuomet kerta dalintojo 21, todėl laimite kaskart surinkę tiek pat taškų, kiek dalintojas. Jeigu pastebite, kad jums atiteko nepalankios kortos, galite pasitraukti žaidimo eigoje. Trumpai tariant, tai klasikinis žaidimas, kurį perprasite išsyk atsisėdę jo lošti.

Tačiau žaidimo stalas ir grafika yra labai paprasta. Jeigu mėgstate dinamiškus stalus, verčiau bandykite lošti kitus žaidimus. „Microgaming“ daugiau dėmesio skyrė žaidimo paskirčiai, o ne dizainui. Šio išdėstymo pranašumas tas, kad viskas matoma viename ekrane. Nors apatinė ekrano dalis primena „Excel“ lentelę, žaidimą netruks perprasti ir išmoks lošti net ir naujokai. Tik mygtukas Hit (papildomas statymas) galėtų būti ryškesnis. Gali būti sudėtinga spustelėti tinkamą mygtuką, nes jis labai mažas.

Mus nustebino ir tai, kad nėra muzikos. Nesame nuolat besikartojančių įrašų, pažįstamų iš kitų žaidimų, gerbėjai, bet pradėjęs lošti žaidėjas pastebės, kad tvyro absoliuti tyla. Žaidime skamba keli garso efektai, pavyzdžiui, neišraiškingas balsas praneša lošėjams žaidimo etapą.

Atvirai sakant, po kurio laiko žaidimas mums pabodo. Mūsų netraukia ilgesnį laiką sėdėti tyloje be jokių garsinių ir vaizdinių puošmenų. Galbūt mus išlepino konkurentų programos.

„Microgaming“ žaidimą „Ispaniškas dvidešimt vienas“ galime drąsiai rekomenduoti žaidėjams, ieškantiems greitų pramogų ir nekeliantiems aukštų reikalavimų vizualiniams efektams. Tokiems žaidėjams niekas neužkirs kelio nuoširdžiai palošti. Visiems kitiems verčiau paieškoti kitos „Dvidešimt vieno“ versijos arba kito gamintojo „Ispaniško dvidešimt vieno“.

Žaiskite kitus „Dvidešimt vieno“ žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku