Premier Blackjack Hi Lo Gold

Premier Blackjack Hi Lo Gold, internetiniai lošimai


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming
Žaidimo tipas Kazino kortų žaidimas
Vaizdo formatas 4:3
Mažiausias statymas 1 €
Didžiausias statymas 200 €
Žaidimas skirtas Patyrusiems žaidėjams
Žaidimo ypatybės Pasirinkimas iš kelių žaidimų tipų, antriniai statymai, strategijos funkcija, automatinis žaidimas

Dabar yra didelis internetinių „Dvidešimt vieno“ žaidimų pasirinkimas. Žaidėjai gali rinktis iš žaidimų įvairovės, nors skirtumai tarp atskirų žaidimų yra visai nežymūs. „Premier Blackjack Hi Lo Gold“ nėra kažkas visiškai naujo ar kitokio, tačiau jį galite žaisti ilgai.

Jūs matote stalą iš klasikinės pirmo asmens perspektyvos, tačiau skirtingai nei „Real Deal Blackjack“, priešais nematote krupjė. O gaila, nes visą žaidimą girdite giliu seksualiu virtualios dalintojos balsu pateikiamus nurodymus. Tai tikrai didelis nuostolis, nes grafika yra labai gera ir nors nematote daug aktyvių elementų, stalas atrodo labai gražiai.

„Premier Hi Lo“ – tai žaidimas su dviem kortų malkomis, be džokerių, laikantis europietiško „Dvidešimt vieno“ taisyklių, o tai reiškia, kad dalintojai sau išdalija tik vieną kortą. Kitais atžvilgiais taisyklės yra standartinės, be jokių nesusipratimų.

Galite rinktis iš kelių žaidimų tipų:

HI-LO

Šiame žaidime galite laimėti daugiau papildomai statydami už savo pirmų dviejų kortų reikšmę. Galite pabandyti spėti, ar jų suma bus mažesnė, didesnė ar lygi 13. Jei spėsite, kad 13, ir būsite teisūs, jūsų laimėjimas bus padaugintas iš dešimt!

HIGH STREAK

Šis stalas leidžia jums statyti už „Win Streak“. Po kiekvieno žaidimo „High Streak“ premijos suma padauginama – iki 10:1, jei laimite 5 kartus iš eilės.

MULTIHAND ir MULTIHAND BONUS

Ant šio stalo žaidžiama penkiuose langeliuose. Žaisdami „multihand bonus“ žaidimą gali atlikti papildomą statymą už savo pirmų dviejų kortų reikšmę. Papildomas laimėjimas gali būti iki 50:1 už pikų tūzo ir pikų bernelio derinį!

Taip pat galite naudoti automatinio žaidimo funkciją, kuri labai susijusi su strategijos funkcija. Jei norite žaisti pagal tam tikrą strategiją, rekomenduojame pirma susipažinti su pagrindinės „Dvidešimt vieno“ strategijos lentele. Abi šias funkcijas sukonfigūruoti labai paprasta. Šio žaidimo autoriai gerai padirbėjo ir sukūrė labai patogią naudoti sąsają.

Žaiskite kitus „Dvidešimt vieno“ žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku