Blackjack Mania

Blackjack Mania, internetiniai lošimai


„Grisio VIP Club“ vertinimas EASIT

Tiesą sakant, net neįsivaizdavome, kas mūsų laukia, kai planavome apžvelgti naują žaidimą „Blackjack Mania“, kurį sukūrė EASIT. Tačiau turime pripažinti, kad nuo pat pradžių jis mus maloniai nustebino. Jis užkabino savo paprasta ir svetinga atmosfera. Patrauklus dizainas ir rami foninė muzika užtikrina didesnį malonumą kortų žaidėjams. Jei dar neišbandėte, nedvejodami tai padarykite.

Standartinės „Blackjack“ taisyklės

Internetinis žaidimas „Blackjack Mania“ žaidžiamas su šešiomis virtualiomis kortų malkomis po 52 kortas, kurios yra išmaišomos po kiekvieno lošimo sesijos. Siekiant suteikti daugiau patrauklumo, čia persipina populiariausių kortų žaidimų klasikinės taisyklės ir patobulinimai. Kaip ir kiekviename „Blackjack“ žaidime, žaidėjas ir krupjė gauna po dvi kortas, nenaudojant džokerio. Žaidimo tikslas yra ne tik surinkti stebuklingą 21 tašką, bet ir įveikti krupjė laikantis „Blackjack“ taisyklių.

Žaidimo pradžioje turite atlikti statymą naudodamiesi 5 žetonų tipais (0,5, 1, 5, 10, 20). Tuomet gaunate dvi kortas ir turite mažiausiai du pasirinkimus STAND renkatės, jei surenkate pakankamai taškų, o HIT, jei norite papildomos kortos.

„Blackjack Mania“ internetinio žaidimo ypatumai ir funkcijos

DOUBLE (dvigubinimas) parinktis atsiranda, jei dviejų pradinių kortų suma yra lygi 9, 10 arba 11 taškų. Tokiu atveju galite padvigubinti savo statymą. Pasirinkus dvigubinimą, žaidėjas gauna tik vieną kortą. Paskui ateina krupjė eilė ir galiausiai seka lošimo sesijos įvertinimas. Jei tarp krupjė ir žaidėjo yra lygiosios, žaidimo lauke atsiranda PUSH parinktis. Ji reiškia žaidėjo statymo grąžinimą.

SPLIT (išskyrimas) yra prieinamas bet kuriuo metu, jei abi pradinės kortos yra vienodos vertės. Jei pageidaujate išskirti savo kortas, pradėtą lošimo sesiją išskirkite į du lygiagrečius žaidimus, kurių kiekviename turėsite po vieną kortą. Tuomet žaidimo statymas padvigubės. Tai reiškia, kad kiekvieno lošimo statymas bus toks pats, koks buvo pirmasis statymas. Žaidimą galite tęsti pasirinkdami „stand“ arba „hit“, nebent dvi išskirtos kortos būtų 2 tūzai. Tokiu atveju imsite tik vieną kortą. Pasibaigus lošimo sesijai, paaiškės žaidimo rezultatai. Pasirinkus „split“, neįmanoma gauti „Blackjack“, t.y. iš pirmų dviejų kortų surinkti 21 tašką. Jei taip atsitinka pasirinkus „split“, tuomet žaidimo tikslas yra standartinis - surinkti 21 tašką. Skirtumas slypi skirtinguose laimėjimų koeficientuose. Laimėjimas už klasikinį „Blackjack“ derinį „Blackjack Mania“ žaidime yra išmokamas koeficientu 3:2, o surinkus 21 tašką - santykiu 1: 1.

INSURANCE (draudimas) parinktis leidžia apsidrausti nuo galimo „Blackjack“, jei pirmoji krupjė korta yra tūzas. Jei sutinkate su draudimu, į žaidimą dedate dar pusę statymo. Jei krupjė iš tikrųjų surenka „Blackjack“, jūsų draudimo statymas yra išmokamas santykiu 2:1.

Be šių funkcijų, „Blackjack Mania“ online kortų žaidimas mus taip pat maloniai nustebino savo limitų ribomis, nes jos yra žymiai didesnės nei kituose „Blackjack“ žaidimuose. Norint dar patobulinti žaidimą, siūlome pridėti žetoną, kurio nominali vertė yra didesnė nei didžiausia (20).

Pirmiausiai „Blackjack Mania“ išbandykite nemokamai

Žaidimas pasižymi paprastu ir intuityviu valdymu. Viso žaidimo metu klausysitės raminančios muzikos, o įdomios grafikos detalės leis dar labiau mėgautis šiuo žaidimu. Manome, kad jums patiks ši puiki „Blackjack“ versija.

Žaiskite kitus „Dvidešimt vieno“ žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku