Double Exposure Blackjack Gold

Double Exposure Blackjack Gold, internetiniai lošimai


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming

Yra daug žaidimų, kuriuos tampa dar maloniau žaisti su gera muzika ir skaniu gėrimu rankose. Mūsų nuomone, šie du komponentai puikiai papildo „Blackjack“, kuris yra tituluojamas malonaus žaidimo simboliu. Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad „Double Exposure Gold Series“ į tai rimtai atsižvelgia ir sukuria tinkamą atmosferą.

„Double Exposure Gold Series“ yra „Microgaming“, kuri turi didelę „Blackjack" žaidimų kūrimo patirtį, darbas. Ir tai tikrai atsispindi šiame žaidime. Nors iš pradžių grafika gali atrodyti pernelyg paprasta ir nekelianti entuziazmo, po kurio laiko tai įvertinsite, nes čia nėra nieko, kas atitrauktų nuo žaidimo. Todėl galėsite visiškai sutelkti dėmesį į svarbius dalykus. Mums taip pat patiko garso įrašas. Žaidimą įgarsino malonus moters balsas, kuris skelbia rezultatus skambant švelniai muzikai ir vyraujant tikro kazino atmosferai. Tiesą sakant, po kurio laiko pasijautėme taip, lyg žaistume jaukiame klube.

„Blackjack“ – visiems tinkantis žaidimas

Pats žaidimas nėra labai sudėtingas. Jei kada nors žaidėte „Microgaming“ kurtą „Blackjack“, tuomet iš esmės žinote viską, ką ir turite žinoti. Nei jei nesate žaidę internetinio „Blackjack“ apskritai ar esate bandę žaisti tik kitų kūrėjų žaidimo versijas, nėra priežasčių, dėl kurių galėtumėte tikėtis susidurti su problemomis.

„Double Exposure“ - tai klasikinio „Blackjack“ versija, kur prie stalo esate tik jūs ir krupjė. Jūsų tikslas yra surinkti 21 arba kuo artimesnį jam skaičių, bet jo neviršyti.

Ant stalo yra 5 žaidimo laukeliai, kurie suformuoja pusapskritimį. Iš pradžių naudositės tik vienu jų, o jei nuspręsite pasinaudoti „Split“ (dviejų kortų kombinacijos suformavimas) funkcija, tuomet galėsite naudotis ir kitais žaidimo laukeliais. Šiame žaidime naudojamos aštuonios 52 kortų kaladės. Kortos sumaišomos po kiekvieno žaidimo.

Žaidimas prasidės, kai pasirinksite savo statymo dydį ir jį padėsite ant atitinkamo laukelio. Tuomet krupjė padalins kortas. Tiek jūs, tiek krupjė gausite po 2 kortas tokia seka: viena korta jums, kita – krupjė, viena - jums ir vėl viena korta krupjė. Visos kortos yra atverstos, todėl iš karto matysite, kokias kortas turite patys ir krupjė. Sekantis žingsnis priklauso nuo jūsų. Jei manote, jog jūsų kortų vertė per maža, galite traukti kortas, kol pasieksite arba viršysite 21. Kita vertus, jei manote, kad kortų derinio vertė pakankama, tuomet sustokite (angl. Stand), o eilė žaisti ateis krupjė.

Žaidžiant „Double Exposure“, krupjė nustoja traukti kortas, kai kortų suma pasiekia 17 ar daugiau. Jei kortų suma mažesnė nei 17, jis turi toliau traukti kortas, kol pasieks arba viršys šį skaičių. Žinoma, jei krupjė viršija 21, tuomet laimi žaidėjas, ir atvirkščiai. Žaidėjas taip pat laimi, jei jo kortų suma yra arčiau 21, palyginti su krupjė kortomis. Vienas esminių pokyčių, palyginti su klasikinėmis taisyklėmis, yra tai, kad abiem žaidėjams (tiek žaidėjui, tiek krupjė) surinkus „Blackjack“ (21), laimi krupjė.

Žaidžiant „Double Exposure“ žaidimą, „Blackjack“ laikomas tik tokiu atveju, kai 21 surenkamas gavus dvi pirmąsias kortas (tai pranoksta visas kitas kortų kombinacijas). Tūzo ir dešimtakės kortų derinio išskyrimas (angl. Split) nėra laikomas „Blackjack“. Jis skaičiuojamas kaip kortų, kurių vertė yra 21, derinys.

Funkcijų „Double“ ir „Split“ naudojimas

Žaidėjai žaidime gali pasinaudoti „Double“ (dvigubinimas) ir „Split“ (išskyrimas) funkcijomis. Statymo dvigubinimu galima pasinaudoti, kai pirmų dviejų kortų suma yra 9, 10 arba 11. Jei nuspręsite pasinaudoti šia taisykle, tuomet gausite tik vieną papildomą kortą. Savo statymą taip pat galite padvigubinti pasinaudoję „Split“ taisykle.

Jei norite atskirti (angl. Split) savo kortas, po pradinio kortų padalijimo turite turėti dvi tokios pačios vertės kortas (jos neprivalo būti vienodų simbolių). Kortas žaidimo metu galima išskirti ne daugiau nei 3 kartus. Išskyrę kortas, toliau žaisite su keliomis skirtingomis „rankomis“ ir skirtingomis įmokomis. Kiekvienai naujai „rankai“ žaidėjas privalo pridėti naują užstatą, kuris būtų toks pats kaip ir pirmasis užstatas. Pasinaudoję „Split“, kiekvienai „rankai“ gausite tik po 1 papildomą kortą. Ir, kaip minėjome anksčiau, pasirinkus „Split“ ir surinkus 21, ši kombinacija nebebus laikoma „Blackjack“.

Žaiskite „Double Exposure Blackjack Gold Series“ nemokamai

Jei ieškote tikrai gero „Blackjack“ žaidimo, neabejotinai galime rekomenduoti „Double Exposure“. Jei jums patinka žaidimo taisyklės, tuomet jis suteiks solidžią pramogų dozę. Puiku yra tai, jog „Double Exposure Gold Series“. galite žaisti visiškai nemokamai internete. Tai reiškia, kad nerizikuodami savo sunkiai uždirbtais pinigais, galite išbandyti ir sužinoti, ar jums patinka ši „Blackjack“ versija. O gal visgi turėtumėte sėdėti prie kito stalo. Išbandykite ir sužinosite patys. Linkime sėkmės.

Žaiskite kitus „Dvidešimt vieno“ žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku