European Blackjack GOLD

European Blackjack GOLD, internetiniai lošimai


„Grisio VIP Club“ vertinimas Microgaming

Prieš akis ilga ir nuobodi naktis? Ką manote apie kokybišką „Microgaming“ žaidimų kūrėjų „Blackjack“ („Juodasis Džekas“) žaidimą? Susidomėjote? Puiku. Tradiciškai „Microgaming“ lošėjams siūlo aukštos kokybės žaidimus. Jei iš „Blackjack“ („Juodasis Džekas“) nesitikite sudėtingų taisyklių ir painios sąsajos, tad European Blackjack GOLD turėtų būti jums tinkantis internetinis žaidimas.

Bekompromisis „Blackjack“ stalas

Jei manote, kad „Blackjack“ lengva sukurti, daugybė nevykusių „Blackjack“ žaidimų greitai įrodys, kad yra priešingai. Laimei, mūsų aptariamo žaidimo tarp jų nėra. Tačiau iš karto įspėjame, kad šis žaidimas daugiausiai yra skirtas konservatyviems lošėjams. Jis tikrai nėra nuobodus, tačiau daugiausiai laikosi klasikinių taisyklių, kuriose nerasite bereikalingų improvizacijų.

Žaidimo sąsaja neturi jokių trikdančių elementų. Šio aukšto lygio grafika pasižyminčio žaidimo stalas yra intuityviai suskirstytas, o jo fone groja gana maloni melodija. Be to, iš virtualaus žaidimo kambario sklinda garso efektai. Reikia pripažinti, kad mums tai patiko, o žaidžiant - jautėmės maloniai. Dar svarbiau yra tai, kad žaidžiant ilgesnį laiką nė vienas iš šio žaidimo elementų nepradeda nervinti. Dėl to šiam žaidimui duodame didelį pliusą.

Klasikinės taisyklės, kurios mums patinka

Pats žaidimas yra labai paprastas. Sulaukti veiksmo „Blackjack“ žaidime nėra labai realu. Žaidimas yra grindžiamas atitinkamų mygtukų, kuriais reguliuojate savo statymą ir žaidimo eigą, spaudinėjimu.

Primename, kad šis žaidimas laikosi europietiškų taisyklių, o jame naudojamos 2 kortų kaladės po 52 kortas. Čia žaidžiama ant stalo, ant kurio puslankiu išdėliotos penkios dėžutės. Šiame žaidime krupjė pirmiausia duos dvi kortas jums, o galiausiai - vieną atverstą sau.

Sekantis žingsnis priklausys tik nuo jūsų. Galite prašyti papildomų kortų tol, kol įsitikinsite, kad turite geresnę kombinaciją nei krupjė. Žinoma, galite susilaikyti bet kada.

Kai nebenorėsite imti papildomų kortų, krupjė paims vieną kortą iš kortų kaladės. Kai krupjė surinks 17 ar daugiau taškų, jis nustos imti kortas. Jei kortų derinio vertė bus mažesnė nei 17, krupjė trauks papildomas kortas. Jei jis viršys 21, jūs laimėsite. Jūs taip pat laimėsite, jei jūsų surinkta kortų derinio vertė bus arčiau 21 taško nei krupjė. Jei lošėjo ir krupjė kortų derinių vertė yra lygi, ši situacija vadinama lygiosiomis (angl. push / draw). Tokiu atveju statymas grįžta lošėjui. Taip pat galima rinktis „Split“ (padalinimas / išskyrimas), „Double“ (dvigubinimas) ir „Insurance“ (draudimas) funkcijas. Norėdami jomis pasinaudoti, turite atitikti tam tikras sąlygas, kurios detaliai aprašytos Blackjack“ taisyklėse.

Išbandykite „European Blackjack GOLD“ nemokamai

Mums patiko „European Blackjack GOLD“ žaidimas. Jis taip pat turėtų patikti kitiems lošėjams, kurie, kaip ir mes, mėgsta kortų žaidimus. Jis idealiai tinka ne tik patyrusiems lošėjams, bet ir visiškiems naujokams. Prieš pradedant lošti iš tikrų pinigų, rekomenduojameMums patiko „European Blackjack GOLD“ žaidimas. Jis taip pat turėtų patikti kitiems lošėjams, kurie, kaip ir mes, mėgsta kortų žaidimus. Jis idealiai tinka ne tik patyrusiems lošėjams, bet ir visiškiems naujokams. Prieš pradedant lošti iš tikrų pinigų, rekomenduojame „European Blackjack“ išbandyti nemokamai. Nešvaistysite pinigų, kol mokysitės žaidimo taisykles. Pirma, viską išbandykite ir tik tada žaiskite dėl tikrų laimėjimų. Linkime sėkmės.

Žaiskite kitus „Dvidešimt vieno“ žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje.

Sutinku